Oferta produkcyjna

Obróbka skrawaniem

Przemysł górniczy

Fabryka działa na rynku górniczym od ponad 50-ciu lat. Mamy olbrzymie doświadczenie, a nasze produkty cieszą się zaufaniem Klientów z Europy, Azji i Ameryki Południowej. Nasze maszyny pracują nie tylko w Polskich kopalniach, ale również w kopalniach Czech, Rumunii, Hiszpanii, Słowenii, Argentyny i Wietnamu.

Naszą ofertę stanowią następujące grupy produktów:

  • wiertnice obrotowe małośrednicowe o możliwości wykonywania otworów do 300 metrów, z napędem elektrycznym, pneumatycznym lub hydraulicznym,
  • urządzenia dźwignicowe stacjonarne oraz przejezdne o udźwigu od 3 do 10 ton, z napędem elektrycznym, pneumatycznym lub hydraulicznym,
  • belki transportowe do kolejek podwieszanych o udźwigu do 6 ton.

 

Nasze urządzenia doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach górniczych. Mogą być stosowane zarówno w kopalniach, w których występują zagrożenia wybuchem metanu, pyłu węglowego jak i w tych, gdzie występuje duży stopień wilgotności.

Park maszynowy

Dysponujemy własnym biurem konstrukcyjno-technologicznym, a posiadany park maszynowy w pełni zabezpiecza wykonanie wszystkich części wchodzących w skład naszych wyrobów. Maszyny i urządzenia, na których pracujemy, posiadają wymagane przepisami certyfikaty i są produkowane zgodnie z systemem zapewnienia jakości.

Szeroki zakres obrabiarek pozwala nam wykonywać detale o różnym stopniu trudności. Obróbka przeprowadzana jest na tradycyjnych obrabiarkach oraz obrabiarkach CNC.

Posiadamy wyspecjalizowane laboratorium, wyposażone w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu monitorujemy, korygujemy, a przede wszystkim zapobiegamy powstawaniu potencjalnych niezgodności.

Dokumentacja techniczna

PRODUCENT – OMAG
WIERTNICE
WCIĄGNIKI ŁAŃCUCHOWE
PRODUCENT – OMAG
AGREGATY HYDRAULICZNE
POZOSTAŁE
PARK MASZYNOWY